POSRNULA pjevačica ostavila je novu poruku na svom službenom websiteu, u kojoj (preostale) obožavatelje moli za pomoć u odabiru imena novog albuma. Pritom se potrudila našaliti na račun također posrnule Lindsay Lohan, koja je na rehabilitaciji u istoj klinici u kojoj je Brit nedavno "dobila snagu za nastavak karijere".
Iako je i sama u privatnim, ali i poslovnim problemima, vlasnica najružnijih umetaka za kosu na svijetu, kako je nazivaju američki mediji, ovih je dana ismijala kolegicu s kojom se donedavno opijala po holivudskim noćnim klubovima. Naime, Britni (Britney) je na svom službenom websiteu svoje fanove zamolila za pomoć pri odabiru imena njenog novog albuma.
Pritom je ponudila zanimljive opcije, koje se očito odnose na ponašanje "kontroverzne" Lindsay - "Omg is Like Lindsay Lohan Like Okay Like" jedna je od solucija, u kojoj je Brit valjda pokušala skrenuti pozornost na čestu poštapalicu američkih tinejdžerica, koju koristi i 20-godišnja glumica.
Uspješni comeback? Malo sutra...
Pet mini koncerata koje je ove godine održala Britney naziva "svojim povratkom na scenu", unatoč činjenici da se radilo o nastupima u noćnim klubovima, na playback i s tek nekoliko plesača koji nisu imali zadanu koreografiju već im je zadaća bila tek da "popune pozornicu". Navodno je već u studiju i priprema pjesme za novi album, koji će se, po svemu sudeći, zvati po njezinoj nekadašnjoj prijateljici.
No comments:
Post a Comment