Monday, August 20, 2007

Nema Paris Hilton ni Britni Spirs (Britney Spears)

UZALUD im pusti novinski naslovi, Paris Hilton, Lindza Lohan (Lindsay Lohan) i Britni Spirs (Britney Spears) i dalje nisu ni blizu ulazu na Forbesovu listu najmoćnijih celebrityja, koju, po tko zna koji put, predvodi Opra Vinfri (Oprah Winfrey).

Oprah slijedi popularni američki golfer i najbolje plaćeni sportaš svijeta Tajger Vuds (Tiger Woods), a na trećem mjestu je neizostavna Madona (Madonna).

images2/ParisHilton_Zatvor_AFP_01V.jpg

Na četvrtom su mjestu legendarni rock djedice Roling Stonsi (The Rolling Stones). Najbolje rangirani filmski redatelj je Stiven Spilberg (Steven Spielberg), koji se nalazi na desetom mjestu, dok među glumicama prednjači Anđelina Žoli (Angelina Jolie) na 14. Vrlo je zanimljiv podatak da se ekipa tv serije "Grey's Anatomy" (koja se u Hrvatskoj emitira pod naslovom "Uvod u anatomiju") nalazi na 12. mjestu, a iza nje je guru američkog radijskog prostora Howard Stern.

Najbolje rangirani nogometaš je naravno Dejavid Bekam (David Beckham), koji se nalazi na 15. mjestu, a među košarkašima prednjači Kobi Brajant (Kobe Bryant) na 23.

Britni Spirs (Britney Spears) se sprda na račun Lindze Lohan (Lindsay Lohan)


POSRNULA pjevačica ostavila je novu poruku na svom službenom websiteu, u kojoj (preostale) obožavatelje moli za pomoć u odabiru imena novog albuma. Pritom se potrudila našaliti na račun također posrnule Lindsay Lohan, koja je na rehabilitaciji u istoj klinici u kojoj je Brit nedavno "dobila snagu za nastavak karijere".

images2/lindbritV.jpg

Iako je i sama u privatnim, ali i poslovnim problemima, vlasnica najružnijih umetaka za kosu na svijetu, kako je nazivaju američki mediji, ovih je dana ismijala kolegicu s kojom se donedavno opijala po holivudskim noćnim klubovima. Naime, Britni (Britney) je na svom službenom websiteu svoje fanove zamolila za pomoć pri odabiru imena njenog novog albuma.

Pritom je ponudila zanimljive opcije, koje se očito odnose na ponašanje "kontroverzne" Lindsay - "Omg is Like Lindsay Lohan Like Okay Like" jedna je od solucija, u kojoj je Brit valjda pokušala skrenuti pozornost na čestu poštapalicu američkih tinejdžerica, koju koristi i 20-godišnja glumica.

Uspješni comeback? Malo sutra...

Pet mini koncerata koje je ove godine održala Britney naziva "svojim povratkom na scenu", unatoč činjenici da se radilo o nastupima u noćnim klubovima, na playback i s tek nekoliko plesača koji nisu imali zadanu koreografiju već im je zadaća bila tek da "popune pozornicu". Navodno je već u studiju i priprema pjesme za novi album, koji će se, po svemu sudeći, zvati po njezinoj nekadašnjoj prijateljici.

Britni Spirs (Britney Spears) se pomirila s bivšim suprugom?

images2/britkev2111V.jpg

JEDAN od razloga psihičkog sloma Britni Spirs (Britney Spears) bio je i bolan razvod od nasilnog Kevina Federlinea, koji je dvije godine živio "na njenoj grbači", ali najnovije informacije govore kako između bivšeg plesača i pop zvijezde ipak nije gotovo. Navodno su opet nešto petljali, i to u Meksiku.

Nakon što su se u studenom 2006. razišli pod medijskim povećalom, a ranije ove godine počeli sudsku bitku za skrbništvo nad djecom, izgleda da se između Britney Spears i Kevina Federlinea opet nešto "kuha". Naime, Britni Spirs (Britney Spears) je nedavno provela nekoliko dana u Meksiku, kako bi razmislila u kojem će smjeru krenuti u oživljavanje zamrle karijere, ali na tom je putu došla do zaključka vezanog za privatni život, a taj je, navodno, da je pomirenje s Federlineom najbolja moguća solucija.

Prijatelji lobiraju protiv Kevina

Njezini prijatelji nisu nimalo oduševljeni ovom idejom, jer smatraju da je riječ o "liniji manjeg otpora", odnosno, Britninom nastojanju da se skrasi (pod svaku cijenu), pa makar s čovjekom koji ju je u dvije godine braka doveo "na rub sloma živaca". Pjevačica još nije poslala službeno očitovanje, a obitelj i prijatelji navodno je nagovaraju da ne ponavlja pogrešku.

Sunday, August 19, 2007

Britni Spirs (Britney Spears) nađena na podu muškog WC-a

UNATOČ izjavama o novom životu, princeza je očito i dalje posrnula - pjevačici je u subotu navečer pozlilo u jednom losanđeleskom klubu, pa ju je njezin tjelohranitelj, prekrivenu bljuvotinom, iznio iz kluba, ali po njezinoj želji nisu otišli u bolnicu.

Glazbeni producenti Britney Spears nedavno su izjavili kako "pjevačici još uvijek nije dobro", jer se snimajući novi album prilično muči, jedva pjeva i ima problema s koncentracijom. Prije tjedan dana Brit se na takve napise nasmijala, ali je u subotu navečer potvrdila da bi povratak na rehabilitaciju bilo najbolje rješenje. Naime, njezin izlazak pretvorio se u pravi kaos, zbog čega je dobar dio večeri klub bio blokiran.

Britney je oko dva sata ujutro pronađena kako leži na podu muškog WC-a i povraća, a tužni prizor vidjelo je nekoliko ljudi koji su razvalili zaključana vrata.

"Bila je nagnuta nad školjkom, potpuno ispovraćana i u jako lošem stanju. Ranije te večeri rezervirala je sobu u hotelu, ali je njezin tjelohranitelj sve otkazao i odveo je doma", rekao je jedan od posjetitelja kluba koji je pjevačicu našao i pozvao pomoć.

Na zamolbu pjevačice, koja nije mogla stajati na nogama, nije odvezena u bolnicu, već doma, a vlasnik kluba se pobrinuo da je paparazzi ne fotografiraju u njenom "najgorem izdanju ikad". Svjedoci njenog "provoda" nisu mogli utvrditi je li Britney bila pijana, drogirana ili joj je jednostavno pozlilo od svega što joj se događa posljednjih mjeseci.

Ironično, Britney je samo dan prije ovog incidenta na svom službenom web siteu ostavila novu poruku u kojoj obrazlaže svoje postupke u zadnje vrijeme. "Mislim da je moj najveći problem to što sam previše ljudi pustila u svoj život, a poslije sam ih tjerala od sebe. (...) Znam da svi misle kako izigravam žrtvu, ali, vjerujte, mrzim sve ovo", napisala je i dodala kako "alkohol i depresiju ne smatra krivcima za ovo loše razdoblje".