Sunday, August 19, 2007

Britni Spirs (Britney Spears) nađena na podu muškog WC-a

UNATOČ izjavama o novom životu, princeza je očito i dalje posrnula - pjevačici je u subotu navečer pozlilo u jednom losanđeleskom klubu, pa ju je njezin tjelohranitelj, prekrivenu bljuvotinom, iznio iz kluba, ali po njezinoj želji nisu otišli u bolnicu.

Glazbeni producenti Britney Spears nedavno su izjavili kako "pjevačici još uvijek nije dobro", jer se snimajući novi album prilično muči, jedva pjeva i ima problema s koncentracijom. Prije tjedan dana Brit se na takve napise nasmijala, ali je u subotu navečer potvrdila da bi povratak na rehabilitaciju bilo najbolje rješenje. Naime, njezin izlazak pretvorio se u pravi kaos, zbog čega je dobar dio večeri klub bio blokiran.

Britney je oko dva sata ujutro pronađena kako leži na podu muškog WC-a i povraća, a tužni prizor vidjelo je nekoliko ljudi koji su razvalili zaključana vrata.

"Bila je nagnuta nad školjkom, potpuno ispovraćana i u jako lošem stanju. Ranije te večeri rezervirala je sobu u hotelu, ali je njezin tjelohranitelj sve otkazao i odveo je doma", rekao je jedan od posjetitelja kluba koji je pjevačicu našao i pozvao pomoć.

Na zamolbu pjevačice, koja nije mogla stajati na nogama, nije odvezena u bolnicu, već doma, a vlasnik kluba se pobrinuo da je paparazzi ne fotografiraju u njenom "najgorem izdanju ikad". Svjedoci njenog "provoda" nisu mogli utvrditi je li Britney bila pijana, drogirana ili joj je jednostavno pozlilo od svega što joj se događa posljednjih mjeseci.

Ironično, Britney je samo dan prije ovog incidenta na svom službenom web siteu ostavila novu poruku u kojoj obrazlaže svoje postupke u zadnje vrijeme. "Mislim da je moj najveći problem to što sam previše ljudi pustila u svoj život, a poslije sam ih tjerala od sebe. (...) Znam da svi misle kako izigravam žrtvu, ali, vjerujte, mrzim sve ovo", napisala je i dodala kako "alkohol i depresiju ne smatra krivcima za ovo loše razdoblje".

No comments: